Odważ się!
Zdaj egzamin w Inowrocławiu!

Coraz więcej osób stawia na turystykę egzaminacyjną. Zdawalność egzaminu teoretycznego często jest wyższa w dużych miastach, jednakże praktyka może okazać się trudna dla początkującego kierowcy. Skomplikowana struktura drogowa miast, duży ruch i charakterystyczny dla metropolii pośpiech potrafi zestresować niejednego kursanta, przekreślając szanse na sukces. Na całe szczęście nie ma obowiązku zapisu na prawo jazdy w rejonie zamieszkania, a zdający może dowolnie wybrać miasto, w którym chciałby podejść do kursu oraz egzaminów.

Dlaczego Inowrocław?

Jest to średniej wielkości miasto, które zamieszkuje około 72 tysięcy osób (wg danych GUS z 31 grudnia 2019 roku). Posiada ono wszystkie elementy, których potrzeba, by dobrze przygotować się do roli kierowcy, jednocześnie nie obfituje w pułapki drogowe i elementy mogące łatwo zgubić zestresowanego, niedoświadczonego kursanta. Niewielki ruch i spokój miasta pomagają się zrelaksować i skupić na wykonywaniu zleconych przez egzaminatora zadań. Wszechobecna w mieście zieleń sprawia, że jazdy przybierają formę przyjemnej wycieczki.

Dlaczego OSK Matkowski?

Jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych szkół i chlubimy się wysoką zdawalnością.  Wierzymy, że każdy może zostać świetnym kierowcą. Bezpieczeństwo na drogach ma dla nas najwyższą wartość, dlatego dbamy, by nasi kursanci poradzili sobie w każdych warunkach. Dla osób przyjezdnych gwarantujemy odbiór z dworca wraz z odwozem pod zakończonej jeździe.

Skip to content