OSK Tomasz Matkowski
Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu

OSK Tomasz Matkowski to szkoła nauki jazdy, która od lat zajmuje najwyższe miejsca w rankingach zdawalności w powiecie inowrocławskim i Inowrocławiu.

Od kilku lat przygotowujemy osoby do egzaminów praktycznych i teoretycznych na prawo jazdy kategorii B. Posiadamy wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrę szkoleniową, którzy w swoją pracę z kursantami wkładają serce i zależy im na jak najwyższym poziomie szkolenia.

Znamy wszystkie niespodzianki jakie mogą spotkać Cię w trakcie egzaminu praktycznego i z pewnością podzielimy się tą wiedzą z Tobą w trakcie kursu.

Lekcje w naszej szkole nauki jazdy odbywają się:

• na placu identycznym z egzaminacyjnym,
  • na samochodach Toyota Yaris o tych samych parametrach jak samochody egzaminacyjne (układ włączników świateł, obsługa płynów eksploatacyjnych, pojemność silnika, ustawienie lusterek, zagłówka itp.),

Bez obaw możesz wsiadać do auta egzaminacyjnego – nie będzie różnic!

Wspieramy naszych kursantów!

Poświęcimy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz!

Z nami zdasz na pewno!

Doświadczeni szkoleniowcy