fbpx

Najlepsza szkoła nauki jazdy w Inowrocławiu. Najwyższa zdawalnosć!

O szkole

OSK Tomasz Matkowski to szkoła nauki jazdy, która od lat zajmuje najwyższe miejsca w rankingach zdawalności w powiecie inowrocławskim i Inowrocławiu. Od kilku lat przygotowujemy osoby do egzaminów praktycznych i teoretycznych na prawo jazdy kategorii B. Posiadamy wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrę szkoleniową, którzy w swoją pracę z kursantami wkładają serce i zależy im na jak najwyższym poziomie szkolenia. Znamy wszystkie niespodzianki jakie mogą spotkać Cię w trakcie egzaminu praktycznego i
z pewnością podzielimy się tą wiedzą z Tobą w trakcie kursu.

Lekcje w naszej szkole nauki jazdy odbywają się:

–  na placu identycznym z egzaminacyjnym,

– na samochodach Toyota Yaris o tych samych parametrach jak samochody egzaminacyjne (układ włączników świateł, obsługa płynów eksploatacyjnych, pojemność silnika, ustawienie lusterek, zagłówka itp.), bez obaw możesz wsiadać do auta egzaminacyjnego – nie będzie różnic!

Zaufaj doświadczeniu:

 

Oferuję:

–  profesjonalne i solidne szkolenie,

–  indywidualne podejście do kursanta,

–   dużo cierpliwości.

Bycie kierowcą to odpowiedzialne zajęcie. Pamiętaj, że to, czego nauczysz się podczas kursu, będzie owocowało bezproblemowym zdaniem egzaminu. Dlatego wybór doświadczonego i wykwalifikowanego instruktora jest najważniejszy i gwarantuje sukces już przy pierwszym podejściu do egzaminu.

szkola nauki jazdy Inowrocławszkoła nauki jazdy Inowrocław

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress