Najlepsza szkoła nauki jazdy w Inowrocławiu. Najwyższa zdawalnosć!

Opinie


 Imię *
 Email *
 WWW
 Opinia *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz opinię.
captcha

(138)
(48) Jadzia

Polecam rozpoczynanie kursu u Pana Matkowskiego:) teoria i praktyka jest tłumaczona krok po kroku, zrozumiale a nawet w zabawny sposób. Szkoła idealna pod każdym względem :) Nawet pozwolę sobie napisać że atmosfera rodzinna :) termin jazdy można ustalić o każdej porze, nie ma problemów z dodzwanianiem się. Najlepiej wspominam Pana Marka i Pana Karola dają na prawdę wiele cennych rad, każde skrzyżowanie omówią po kolei i jeśli czujesz się gdzieś niepewnie chętnie wrócą do tego miejsca nawet kilka razy i omówią wszystko tak żebyś zrozumiał i nie popełniał więcej błędów. Teorię zdałam za pierwszym a jazdę za piątym (z własnej głupoty) gdyby nie Pan Marek i Pan Karol tuż przed egzaminem nie dałabym rady :) Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa że mogłam się uczyć ze wspaniałymi ludźmi :* Pozdrawiam wszystkich i dziękuję :*

(47) Agnieszka

Polecam OSK Matkowski! :) Egzaminy zdane za pierwszym podejściem. Dokładne omówienie zagadnień teoretycznych przez Panią Ewę gwarantuje sukces na pierwszej części egzaminu. Instruktorzy są cierpliwi i wyrozumiali. Dobrze tłumaczą zasady związane z wykonywaniem manewrów na drodze. Nie ma czego się obawiać. :) Ostatnie godziny przejeżdżone pod okiem Pana Tomka dodały mi pewności siebie. Szczególne podziękowania dla Pana Marka, dzięki któremu udało mi się opanować jazdę na placu i drodze. Pozdrawiam cały OSK Matkowski :))

(46) Bartek

Jeśli chodzi o OSK Matkowski to polecam dosłownie każdemu :D Na zajęciach teoretycznych miła atmosfera a jazdy bezstresowe i wszystko dobrze wytłumaczone ;) Polecam każdemu - ja zdałem wszystko za pierwszym razem :D Dziękuję :D

(45) Magda

Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem! W szczególności dziękuję mojemu instruktorowi, panu Markowi - za cenne rady, cierpliwość i motywację. Polecam wszystkim szkołę OSK Matkowski. :)

(44) Justyna

OSK Matkowski to najlepsza szkoła, która profesjonalnie i z uśmiechem przygotuje do zdania egzaminów na prawo jazdy. Bardzo miła atmosfera na wykładach jak i na jazdach! Pani Ewa doskonale przygotowuje do egzaminu teoretycznego, wszystko dokładnie wytłumaczy i odpowie na każde pytania oraz wątpliwości, dzięki czemu bez problemu teorię można zdać na maxa za pierwszym razem :D Instruktorzy natomiast świetnie przygotowują do praktyki.Mają na prawdę dużo cierpliwości, podchodzą indywidualnie do kursanta, wszystko wytłumaczą i nauczą, dzięki czemu egzamin praktyczny nie jest straszny i za pierwszym razem można uzyskać jego pozytywny wynik :) Jestem przykładem osoby, która dzięki tej szkole uzyskała prawo jazdy bez żadnego problemu! Wszystko zawdzięczam Tomkowi i całej jego załodze - bardzo Wam dziękuję! :) Jeśli wybierasz się na kurs, to tylko do OSK MATKOWSKI ! Szczerze polecam! Wszyscy kierowcy, którzy wybrali szkołę Tomka są profesjonalnymi i najlepszymi kierowcami :) Pozdrawiam

(43) Mateusz
31 lipiec 2015 14:44

Bardzo miła atmosfera na wykładach oraz na jazdach. Teoria i praktyka zdane za pierwszym dzięki profesjonalnemu podejściu pani Ewy i instruktorów. Serdecznie polecam ;)

(42) Ewelina
27 lipiec 2015 09:28

Pana Tomka poznałam gdy uczył jeszcze w innym ośrodku szkoleniowym i to z nim odbyłam ponad połowę godzin kursu. Zdecydowanie uważam, że do egzaminu podeszłam w pełni przygotowana dzięki tym godzinom mimo, że za kierownicą usiadłam pierwszy raz na kursie (nowy instruktor po odejściu pana Tomka był raczej świeżakiem). Skutkiem jest egzamin zdany za pierwszym podejściem. Nie miałam okazji podziękować, więc na łamach strony internetowej przesyłam podziękowania i pozdrowienia. Zdecydowanie polecam!

(41) Oskar Lipinski
10 lipiec 2015 15:29

Teoria za pierwszym, praktyka także. Super atmosfera i instruktorzy, którzy wszystkiego dokładnie nauczą. Bardzo polecam =D

(40) Weronika
1 lipiec 2015 22:24

Indywidualne podejście do kursanta, rewelacyjna nauka teorii, wykwalifikowani instruktorzy, miła atmosfera, wszystko na 100 % !!! Polecam gorąco! NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY !!!

(39) Artur
21 czerwiec 2015 00:47

Gorąco polecam OSK Matkowski! Profesjonalne podejście, świetna atmosfera. Większej gwarancji zdania egzaminu teoretycznego chyba nigdzie indziej nie ma. Zdałem na maksa. I mimo, że byłem raczej kiepskim uczniem udało mi się zdać egzamin praktyczny za drugim razem, za pierwszym w Inowrocławiu. Wcześniej próbowałem w Koninie, niestety się nie udało, ale po półrocznej przerwie i wykupieniu paru dodatkowych godzin udało mi się opanować stres i zdać. Żadna ulica mnie nie zaskoczyła, w zasadzie dzień wcześniej przejechałem identyczną trasę, jak na egzaminie. Wielkie dzięki dla wszystkich instruktorów, w szczególności dla Pana Tomka za zaangażowanie i cierpliwość. Pozdrawiam.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress