fbpx

Najlepsza szkoła nauki jazdy w Inowrocławiu. Najwyższa zdawalnosć!

Opinie


 Imię *
 Email *
 WWW
 Opinia *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz opinię.
captcha

(155)
(65) Daniel

Bardzo gorąco polecam.Wspaniała atmosfera sympatyczni instruktorzy.Wszystko zdane za pierwszym razem 100%przygotowania.Serdecznie dziekuje całej ekipie OSK Matkowski.Najlepsza szkoła jazdy dla mnie numer 1.Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam całą ekipę OSK Matkowski

(64) Joanna

Gorąco polecam !!! egazmin zdany za pierwszym razem :-) Profesjonalne podejście do tematu , a wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze !

(63) Beata

Jeszcze raz chciałam podziękować gorąco całej wspanialej ekipie OSK Matkowski . Nauka teoretyczna i jazda przekazana w miłej i przyjaznej atmosferze w 100% przygotowująca do egzaminów.
Szczerze polecam!!!!!!!!!


(62) Michał

super polecam z takimi ludźmi wszystkiego się człowiek nauczy rewelacyjna współpraca .Zdane za pierwszym teoria i praktyka pozdrawiam całą ekipę osk Matkowski

(61) Ola

Gorąco polecam OSK Matkowki !!! Dziękuję pani Ewie za prowadzone wykłady w przyjemnej atmosferze. Również chciałabym podziękować instruktorom jazdy za cierpliwość i wyrozumiałość. Zdane za pierwszym razem. Jeszcze raz dziękuję ;P

(60) Agnieszka

Polecam!!!

Pełen profesjonalizm,
miła atmosfera,
bardzo ludzkie podejście do kursanta.

Baaardzo dziękuję Pani Ewie i Panu Tomkowi oraz całej ich Załodze za trud i poświęcony czas podczas przygotowywania mnie do egzaminów.

Zdałam za pierwszym razem teorię i praktykę!!!

Jeszcze raz pięknie dziękuję :-)
(59) Waldek

W 100% polecam OSK Matkowski!!! Dziękuję bardzo za wspaniałe przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Pani Ewa świetnie prowadzi zajęcia teoretyczne i genialnie radzi sobie z organizacją pracy, umawianiem jazd, itp. W każdej chwili można się z p. Ewą skontaktować i rozwiązać trapiący nas problem :-D. Dzięki Pani Ewie teoria zdana za pierwszym razem! Dziękuję! Jeśli chodzi o praktykę, to chciałbym podziękować każdemu z osobna, bo miałem przyjemność jeździć z każdym z instruktorów, ale w szczególności pragnę podziękować p. Paulinie, której w dużej mierze zawdzięczam zdanie części praktycznej za drugim razem! Pani Paulina jest świetnym instruktorem, ma bardzo dobre podejście do kursanta i ogromną umiejętność przekazania ogromu informacji w ciągu zaledwie kilku spotkań. Serdecznie polecam OSK Matkowski i jazdy z p. Pauliną !!! O świetnej atmosferze i wielu innych plusach OSK nie będę wspominał, bo to oczywiste, że pracują tam wspaniali ludzie. Aż można zatęsknić po skończeniu kursu :-D Gorąco pozdrawiam :-D

(58) Edyta
30 listopad 2015 20:13

Jak najbardziej polecam OSK MATKOWSKI !!! ;) Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Dziekuje bardzo! Zdane za pierwszym ;) !

(57) Agata
29 listopad 2015 20:49

Szczerze POLECAM szkołę Tomka Matkowskiego, przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego w 100% . Instruktorzy w OSK Matkowski bardzo profesjonalni, świetne podejście.

Bardzo dziękuję Pani Ewie za wykłady ;) Teoria zdana za pierwszym ;) oraz P.Tomkowi za jazdy ;) Praktyka za pierwszym ;) Bardzo miła atmosfera,dużo humoru i optymizmu ;)
Wyjazd do Bydgoszczy zero stresu :)

Dziękuję :) !!!!
(56) Agata
27 listopad 2015 21:07

Gorąco polecam OSK Matkowski!!! Dziękuję bardzo za świetne przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Pani Ewa wspaniale prowadzi zajęcia teoretyczne. Zwykle mam skłonności do wyłączania się na wykładach, jednak Pani Ewa przekazuje swoją wiedzę w taki sposób, że człowiek od razu wszystko pamięta:) Teoria zdana za pierwszym razem:) Wszyscy instruktorzy bardzo mili,cierpliwi, wszystko dokładnie wytłumaczone, każdy problem rozwiązany:) Praktyczny za pierwszym razem zdany:) POLECAM JESZCZE RAZ!!!! Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress