Najlepsza szkoła nauki jazdy w Inowrocławiu. Najwyższa zdawalnosć!

Opinie


 Imię *
 Email *
 WWW
 Opinia *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz opinię.
captcha

(138)
(58) Edyta
30 listopad 2015 20:13

Jak najbardziej polecam OSK MATKOWSKI !!! ;) Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Dziekuje bardzo! Zdane za pierwszym ;) !

(57) Agata
29 listopad 2015 20:49

Szczerze POLECAM szkołę Tomka Matkowskiego, przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego w 100% . Instruktorzy w OSK Matkowski bardzo profesjonalni, świetne podejście.

Bardzo dziękuję Pani Ewie za wykłady ;) Teoria zdana za pierwszym ;) oraz P.Tomkowi za jazdy ;) Praktyka za pierwszym ;) Bardzo miła atmosfera,dużo humoru i optymizmu ;)
Wyjazd do Bydgoszczy zero stresu :)

Dziękuję :) !!!!
(56) Agata
27 listopad 2015 21:07

Gorąco polecam OSK Matkowski!!! Dziękuję bardzo za świetne przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Pani Ewa wspaniale prowadzi zajęcia teoretyczne. Zwykle mam skłonności do wyłączania się na wykładach, jednak Pani Ewa przekazuje swoją wiedzę w taki sposób, że człowiek od razu wszystko pamięta:) Teoria zdana za pierwszym razem:) Wszyscy instruktorzy bardzo mili,cierpliwi, wszystko dokładnie wytłumaczone, każdy problem rozwiązany:) Praktyczny za pierwszym razem zdany:) POLECAM JESZCZE RAZ!!!! Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy!!!

(55) Justyna
27 listopad 2015 09:41

Najlepsza szkoła jazdy, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, miła atmosfera, zdane za pierwszym, jeszcze raz dzięki

(54) Emilia
19 listopad 2015 16:11

Wielkie podziękowania dla pani Ewy za wykłady z teorii, dla p. Karola za jazdę po Bydgoszczy i przede wszystkim dla pana Tomka - za każdą poświęconą godzinę, bezstresową atmosferę, cierpliwość i wyrozumiałość. Polecam OSK Matkowski, indywidualne podejście do kursanta, dobre przygotowanie. Teoria i praktyka zdana za pierwszym podejściem! :)

(53) Mariusz

Szkoła Nauki Jazdy jak marzenie, Bardzo dziękuję Pani EWIE za profesjonalne przeprowadzenie wykładów z teorii. Bardzo wielkie podziękowania dla TOMKA - " Stary" bez Ciebie nie dał był rady, dziękuje Tobie za czas który mi poświęciłeś za super podpowiedzi, które mi pomogły zdać egzamin z jazdy za pierwszym razem !!!!!!!!!!! Jesteś WIELKI !!!!!! Pragnę również podziękować Paulinie ( byłem z nią na jeżdzie w Bydgoszczy Super Instruktorka !!!!!!!!!!!) oraz panu Markowi bardzo dużo mnie nauczył. Dziękuje Panu Serdecznie :-) POZDRAWIAM GORĄCO. I Bez Żadnej ściemy naprawdę bardzo,bardzo ale to BARDZO gorąco polecam Tą Szkołę jazdy dla tych co się wahają. Zapewniam jest SUPER. :-) Egzamin teoretyczny oczywiście też zdałem za 1 razem.

(52) Angelika

Chcialabym podziekowac szkole OSK Matkowski za przygotowanie do egzaminu, podziekowanie dla pani Ewy za wyklady teorii.Szczegolne podziekowania dla pana Tomka za super podejscie do kursanta i za dokladne wytlumaczenie. Goraco polecam, zdałam za druga razą.Jeszcze raz dziekuje calej załodze Osk Matkowski :-) i pozdrawiam :-)

(51) Filip

Swietnie i rzetelne przygotowanie mila atmosfeta 11/10


(50) Agnieszka

Jeśli zastanawiasz się gdzie najszybciej zdasz prawko i najlepiej nauczysz się jazdy to nie ma lepszego ośrodka w całym Inie jak OSK Matkowski.
Tak przyjaznej i miłej atmosfery jaka panuje na zajęciach teoretycznych z panią Ewą oraz zajęciach praktycznych z panem Markiem i Panem Tomkiem nie znajdziesz nigdzie. Gorąco polecam.Zdałam za pierwszym razem zarówno teorię jak i praktykę!!!
Dziękuję raz jeszcze całej załodze OSK Matkowski.Jesteście WIELCY!!!


(49) Malwina

Chciała bym podziękować osk Matkowski za przygotowanie do egzaminu,Pani Ewo dziękuję za wykłady i przygotowanie do egzaminu z teorii.Szczególne podziękowania śle do pana Marka (z wąsem)za jego super podejście do kursanta za jego spokój i anielską cierpliwość z nim nawet Bydgoszcz nie była straszna polecam go wszystkim którzy obawiają się że sobie jednak nie poradzą z nim naprawdę wszystkiego można się nauczyć Najlepszy instruktor na świecie!!!!!!!!!No i oczywiście dziękuje TOMKOWI za jego jazdę z humorem za dopracowanie wszystkich szczegółów do końca i za parkowanie równoległe tyłem z którym miałam największy problem.Ezamin z teorii i praktyki zdałam za pierwszym razem DZĘKUJE WAM ZA TO BARDZO Polecam wszystkim OSK MATKOWSKI najlepszy ośrodek nauki jazdy super załoga

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress