fbpx

Najlepsza szkoła nauki jazdy w Inowrocławiu. Najwyższa zdawalnosć!

Opinie


 Imię *
 Email *
 WWW
 Opinia *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz opinię.
captcha

(155)
(85) Patrycja

Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem.
Najlepsza szkoła jazdy!!
Wszystko na 5+

(84) Kinga
25 lipiec 2016 22:07

Z czystym sumieniem polecam, teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. super podejscie i atmosfera!!

(83) Tomek
17 czerwiec 2016 19:49

Polecam!
Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany "za pierwszym razem"! Podziękowania dla Pani Ewy za przygotowanie do egzaminu teoretycznego, oraz podziękowania dla instruktorów za przygotowanie do egzaminu praktycznego tj.Pana Tomka, Marka (bez wąsa) i Pana Marka (z wąsem) :)

(82) Izabela
23 maj 2016 21:45

Bardzo chciałabym polecić szkołę OSK Matkowski, gdyż dzięki profesjonalnemu podejściu do kursanta i realizowanego kursu udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem i dołączyć w szybkim czasie do grona kierowców. Dziękuję Panu Markowi (bez wąsa) za naprawdę super podejście do mojej osoby i wielką cierpliwość, a także za zwracanie uwagi na błędy oraz tłumaczenie bez końca zasad ruchu drogowego. Bardzo także chcę podziękować właścicielowi szkoły Panu Tomkowi Matkowskiemu za profesjonalne podejście do swojej pracy. Pan Tomek posiada wielkie doświadczenie w swojej pracy, jest bardzo skrupulatny i profesjonalnie podchodzi do kursanta. Pan Tomek jest bardzo oddany swojej pracy i bardzo dobrze przygotowany do realizowanych czynności, potrafi zwrócić uwagę na wiele szczegółów w trakcie nauki jazdy, nawet "najdrobniejszych", ale to z kolei bardzo się przydaje również na egzaminie, sama tego doświadczyłam. Dzięki konkretnemu podejściu i profesjonalnej ocenie mojego przygotowanie do egzaminu udało mi się zdać egzamin praktyczny bardzo dobrze. Wymagania stawiane przez Pana Tomka sprawiły, że do egzaminu byłam przygotowane perfekcyjnie. Szkoła godna polecenia! Dziękuję także Pani Ewie za sympatyczne podejście do kursantów! I jeszcze raz gorąco polecam!

(81) Weronika
19 maj 2016 18:22

Bardzo dobra szkola jazdy, jestem bardzo zadowolona zdałam za 1 razem :) za co bardzo dziękuję bo jest to nasza wspólna zasługa wasza jak i moja :)

(80) Piotr

Bardzo dobra szkoła jazdy :) egzamin zdany za pierwszym razem. Wielkie pozdrowienia dla ekipy doświadczonych instruktorów przez których zostałem przygotowany . Pełen profesjalizm . Polecam

(79) Magdalena

Gorąco polecam. Egzaminy zdane za pierwszym podejściem. Przemili właściciele i instruktorzy. Fachowe porady i podpowiedzi. Szkoła na 6+.

(78) Bartosz

Pragnę serdecznie podziękować Państwu za perfekcyjne przygotowanie do egzaminów, bezstresowe i profesjonalne podejście do kursanta, miłą atmosferę i udaną współpracę. Z pewnością będę polecać Państwa szkołę jazdy. Pozdrawiam :)

(77) Natalia

Szczerze polecam szkołę OSK Matkowski. Wspaniali instruktorzy, pełen profesjonalizm, świetne podejście do kursanta. Zarówno teoria jak i praktyka zdane za pierwszym razem :) Dziękuję Wam :) Pozdrawiam

(76) Asia
31 marzec 2016 11:11

Zapisując się na kurs (pełna paniki i niezdecydowania), nie spodziewałam się, iż OSK Matkowski spełni moje oczekiwania, aż w tak dużym stopniu! Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego ośrodka nauki jazdy! Zaczynając od wykładów.. Pani Ewo- rewelacyjne, na których zdecydowanie nikt nie przyśnie, a jednocześnie wiele wyniesie. Cierpliwi i mili instruktorzy sprawili, że każda jazda była bezstresowa. Dziękuję za ciężką pracę i wyrozumiałość. Szczególnie p. Markowi /bez wąsa/ ;p za cierpliwość do cudów wyczynianych przeze mnie na drodze. Za każdą opinie, uwagi i komentarze, iż były one zawsze wyważone, dzięki czemu nie przejmowałam się bardzo błędami, mając poczucie, że to nie koniec świata, a jednocześnie nie popadłam w samozachwyt przy minimalnych i częstych pochwałach.
Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!
Jesteście najlepsi. Godni polecenia- bez wahania! ;)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress