Najlepsza szkoła nauki jazdy w Inowrocławiu. Najwyższa zdawalnosć!

Opinie


 Imię *
 Email *
 WWW
 Opinia *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz opinię.
captcha

(138)
(28) Kacper

Zarówno wykłady jak i jazdy przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Instruktorzy to prawdziwi profesjonaliści, są cierpliwi, dokładni, spokojni, do każdego kursanta podchodzą indywidualnie,
Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem. Gorąco polecam oraz pozdrawiam cały zespół OSK Matkowski :)

(27) Krzysztof

Serdecznie zapraszam do szkoły jazdy. Ogromne zainteresowanie instruktorów oraz wykładowców kursantami. Świetna atmosfera , serdecznie zapraszam i pozdrawiam

(26) Marek..

Dziękuje Pani Ewie za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu.Panu Tomkowi i jego instruktorom za dobre podejście praktyczne do jazdy.Dzięki OSK MATKOWSKI ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM. BARDZO DOBRA SZKOŁA JAZDY W INOWROCŁAWIU POLECAM.

(25) Mateusz
28 marzec 2015 23:33

Wszystkiego nauczą przy czym można się pośmiać. Zdałem za pierwszym polecam :)

(24) Sebastian
23 marzec 2015 19:28

Świetny ośrodek. Dzięki niemu prawo jazdy zdałem za drugim razem. Pierwszy niezaliczony tylko i wyłącznie z mojej winy - wymusiłem. :) Atmosfera cudna, dużo śmiechu i naprawdę dobre nauczanie - zarówno teorii, jak i praktyki.

(23) Jacek
16 marzec 2015 22:03

Polecam dobra firma mili instruktorzy i zdałem za drugim ;)


(22) Wiktor
11 marzec 2015 07:19

Polecam serdecznie ten OSK. Świetni instruktorzy, dobrze przygotowują do egzaminu i fajna atmosfera. Polecam gorąco! :)

(21) Tomasz
6 marzec 2015 17:38

Polecam serdecznie, zdane na miękko.

(20) Natalia
5 marzec 2015 20:39

Goraco polecam. Dziś zdałam upragnione prawo jazdy. Podziękowania dla p.Ewy za wspaniałe przygotowanie do egzaminu teoretycznego , p. Markowi za cenne wskazówki na placu manewrowym p. Tomkowi za każdy dzień i każdy wysiłek włożony bym pewnie nauczyła się jeździć i się nie bać to najważniejsze dziękuję za wszystko a innym nie wahajcie się tylko zapisujcie!

(19) Kamil
4 marzec 2015 12:47

Polecam wszystkim, egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałem za pierwszym razem, dobra atmosfera, świetne przygotowanie do egzaminów, instruktorzy którzy potrafią nauczyć jazdy. Wszystko tak jak powinno być.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress