fbpx

Najlepsza szkoła nauki jazdy w Inowrocławiu. Najwyższa zdawalnosć!

Opinie


 Imię *
 Email *
 WWW
 Opinia *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz opinię.
captcha

(155)
(45) Magda

Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem! W szczególności dziękuję mojemu instruktorowi, panu Markowi - za cenne rady, cierpliwość i motywację. Polecam wszystkim szkołę OSK Matkowski. :)

(44) Justyna

OSK Matkowski to najlepsza szkoła, która profesjonalnie i z uśmiechem przygotuje do zdania egzaminów na prawo jazdy. Bardzo miła atmosfera na wykładach jak i na jazdach! Pani Ewa doskonale przygotowuje do egzaminu teoretycznego, wszystko dokładnie wytłumaczy i odpowie na każde pytania oraz wątpliwości, dzięki czemu bez problemu teorię można zdać na maxa za pierwszym razem :D Instruktorzy natomiast świetnie przygotowują do praktyki.Mają na prawdę dużo cierpliwości, podchodzą indywidualnie do kursanta, wszystko wytłumaczą i nauczą, dzięki czemu egzamin praktyczny nie jest straszny i za pierwszym razem można uzyskać jego pozytywny wynik :) Jestem przykładem osoby, która dzięki tej szkole uzyskała prawo jazdy bez żadnego problemu! Wszystko zawdzięczam Tomkowi i całej jego załodze - bardzo Wam dziękuję! :) Jeśli wybierasz się na kurs, to tylko do OSK MATKOWSKI ! Szczerze polecam! Wszyscy kierowcy, którzy wybrali szkołę Tomka są profesjonalnymi i najlepszymi kierowcami :) Pozdrawiam

(43) Mateusz
31 lipiec 2015 14:44

Bardzo miła atmosfera na wykładach oraz na jazdach. Teoria i praktyka zdane za pierwszym dzięki profesjonalnemu podejściu pani Ewy i instruktorów. Serdecznie polecam ;)

(42) Ewelina
27 lipiec 2015 09:28

Pana Tomka poznałam gdy uczył jeszcze w innym ośrodku szkoleniowym i to z nim odbyłam ponad połowę godzin kursu. Zdecydowanie uważam, że do egzaminu podeszłam w pełni przygotowana dzięki tym godzinom mimo, że za kierownicą usiadłam pierwszy raz na kursie (nowy instruktor po odejściu pana Tomka był raczej świeżakiem). Skutkiem jest egzamin zdany za pierwszym podejściem. Nie miałam okazji podziękować, więc na łamach strony internetowej przesyłam podziękowania i pozdrowienia. Zdecydowanie polecam!

(41) Oskar Lipinski
10 lipiec 2015 15:29

Teoria za pierwszym, praktyka także. Super atmosfera i instruktorzy, którzy wszystkiego dokładnie nauczą. Bardzo polecam =D

(40) Weronika
1 lipiec 2015 22:24

Indywidualne podejście do kursanta, rewelacyjna nauka teorii, wykwalifikowani instruktorzy, miła atmosfera, wszystko na 100 % !!! Polecam gorąco! NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY !!!

(39) Artur
21 czerwiec 2015 00:47

Gorąco polecam OSK Matkowski! Profesjonalne podejście, świetna atmosfera. Większej gwarancji zdania egzaminu teoretycznego chyba nigdzie indziej nie ma. Zdałem na maksa. I mimo, że byłem raczej kiepskim uczniem udało mi się zdać egzamin praktyczny za drugim razem, za pierwszym w Inowrocławiu. Wcześniej próbowałem w Koninie, niestety się nie udało, ale po półrocznej przerwie i wykupieniu paru dodatkowych godzin udało mi się opanować stres i zdać. Żadna ulica mnie nie zaskoczyła, w zasadzie dzień wcześniej przejechałem identyczną trasę, jak na egzaminie. Wielkie dzięki dla wszystkich instruktorów, w szczególności dla Pana Tomka za zaangażowanie i cierpliwość. Pozdrawiam.

(38) Marta
19 czerwiec 2015 15:48

Polecam serdecznie. Profesjonalne i przyjazne podejście instruktorów. Polecam szczególnie dwóch Panów Marków, oboje:spokój, opanowanie i szlifowanie do bólu każdego manewru na drodze. Dziękuję!!

(37) Natalia
16 czerwiec 2015 14:09

Polecam wszystkim OSK Matkowski. Perfekcyjne podejście do kursantów oraz ogromna cierpliwość :) Nie mogłam trafić lepiej. Dzięki Pani Ewie teoria zdana za pierwszym razem na max punktów, a także ogromna zasługa Panów - egzamin praktyczny zdany na 5 :)
Pozdrawiam

(36) Patryk
2 czerwiec 2015 18:08

Przyznam się, że miałem nie mały problem ze zdaniem prawa jazdy i przez kilka szkół jazdy w karierze się przewinąłem... OSK Matkowski nie kłamie reklamując, że z nimi nowa teoria nie jest straszna. Bardzo rzetelnie prowadzone wykłady przez panią Ewę w zasadzie gwarantują jej zdanie (mi udało się zdać bezbłędnie już za pierwszym razem). Godziny jazdy też super, instruktorzy dokładnie tłumaczą każdy błąd kursanta i ćwiczą z nim manewr, który sprawia problem, aż zostanie wyszlifowany do perfekcji.
Polecam i pozdrawiam instruktora Marka, to prawdziwy przyjaciel kursanta, z nim jazda jest bezstresowa.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress