Najlepsza szkoła nauki jazdy w Inowrocławiu. Najwyższa zdawalnosć!

Opinie


 Imię *
 Email *
 WWW
 Opinia *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz opinię.
captcha

(138)
(38) Marta
19 czerwiec 2015 15:48

Polecam serdecznie. Profesjonalne i przyjazne podejście instruktorów. Polecam szczególnie dwóch Panów Marków, oboje:spokój, opanowanie i szlifowanie do bólu każdego manewru na drodze. Dziękuję!!

(37) Natalia
16 czerwiec 2015 14:09

Polecam wszystkim OSK Matkowski. Perfekcyjne podejście do kursantów oraz ogromna cierpliwość :) Nie mogłam trafić lepiej. Dzięki Pani Ewie teoria zdana za pierwszym razem na max punktów, a także ogromna zasługa Panów - egzamin praktyczny zdany na 5 :)
Pozdrawiam

(36) Patryk
2 czerwiec 2015 18:08

Przyznam się, że miałem nie mały problem ze zdaniem prawa jazdy i przez kilka szkół jazdy w karierze się przewinąłem... OSK Matkowski nie kłamie reklamując, że z nimi nowa teoria nie jest straszna. Bardzo rzetelnie prowadzone wykłady przez panią Ewę w zasadzie gwarantują jej zdanie (mi udało się zdać bezbłędnie już za pierwszym razem). Godziny jazdy też super, instruktorzy dokładnie tłumaczą każdy błąd kursanta i ćwiczą z nim manewr, który sprawia problem, aż zostanie wyszlifowany do perfekcji.
Polecam i pozdrawiam instruktora Marka, to prawdziwy przyjaciel kursanta, z nim jazda jest bezstresowa.

(35) Kuba
24 maj 2015 21:30

Wielkie Podziękowania dla całej obsady OSK MATKOWSKI za świetne przygotowanie teoretyczne i praktyczne . Dlatego zdałem za PIERWSZYM . Miła atmosfera . Polecam

(34) Asia
13 maj 2015 20:55

Zdałam za pierwszym razem, co jest zasługą dużego zaangażowania instruktorów w naukę kursantów, dobrego podejścia i atmosfery jaka panuje na zajęciach, polecam!

(33) Michał
13 maj 2015 17:41

Przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście, zdane za pierwszym :) Polecam :)

(32) Mateusz

Polecam serdecznie szkołę jazdy OSK Matkowski! Bardzo dobre podejście do kursanta co owocuję w zdanie egzaminu teorotycznego jak i praktycznego :) pozdrawiam i polecam w skali od 1-10 daję 10!

(31) Emilia

Chciałabym serdecznie polecić szkole Osk Matkowski za to ze to co robi robi w 100% najlepiej jak tylko potrafi , dziękuje pani Ewie za lekcje teorii które były wyczerpujące i przygotowały do egzaminu teoretycznego na piątkę , panom Markom za naukę, zrozumienie i morze cierpliwości które okazywali za każdym razem ;) Tomkowi za to ze potrafi wszystko wytłumaczyć tak aby pozniej było tylko lepiej ! ;) jak zdawać prawko to tylko w tym ośrodku !!! Dziękuje jeszcze raz za wszystko ;)

(30) Denisa

Specjalne podziękowania dla OSK Matkowski​ za świetne przygotowanie teoretyczne i praktyczne, które zwieńczyło zdanie tych egzaminów za 1 razem !!!
Dla Pani Ewy - za wytłumaczenie teorii i świetne wykłady.
Dla Pana Tomka - za pierwsze godziny jazdy.
Dla Pana Marka - za cierpliwość i profesjonalne podejście do kursanta.
Bardzo będzie mi brakowało tych wykładów i lekcji jazdy.
Po prostu za wszystko bardzo Państwu dziękuję :)
DLA PRZYSZŁYCH KANDYDATÓW NA KIEROWCÓW - SERDECZNIE POLECAM OSK MATKOWSKI - ZDASZ ZA PIERWSZYM RAZEM :D :)

(29) Natalia

Chciałabym bardzo serdecznie polecić tę szkołę jazdy i podziękować za świetne przygotowanie do egzaminu. Dziękuję Pani Ewie za perfekcyjne przygotowanie do egzaminu teoretycznego, za udzielenie odpowiedzi na każde pytanie. Co do instruktorów, to muszę przyznać, że nigdy w życiu nie widziałam bardziej cierpliwych osób :D Profesjonalne podejście do pracy, wyjaśnianie każdych wątpliwości i świetne przygotowanie do egzaminu praktycznego. Co więcej, super organizacja i genialna atmosfera. Dziś zdałam za pierwszym razem i choć bardzo się z tego powodu cieszę, to muszę przyznać, że będzie mi brakowało jazd :D POLECAM!!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress