fbpx

Najlepsza szkoła nauki jazdy w Inowrocławiu. Najwyższa zdawalnosć!

Opinie


 Imię *
 Email *
 WWW
 Opinia *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz opinię.
captcha

(146)
(136) Kasia

Szkoła jazdy, którą mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Bardzo indywidualne podejście do kursanta w każdym wieku. Pełen profesjonalizm w zakresie przekazywania wiedzy teoretycznej i praktycznej! Przystępując do egzaminu kursant wie, że potrafi jeździć! Bardzo dziękuję przede wszystkim za wiarę że potrafię i zdam! Wszystkim bardzo polecam!

(135) Patrycja

Najlepsza szkoła w mieście, polecam!!! Zdane za 1

(134) Magda

Po nie udanym kursie znalazłam się na jazdach doszkalających OSK. Tomasz Matkowski jest wymagającym instruktorem, ale także niezwykle profesjonalnym, cierpliwym, opanowanym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem. W bardzo krótkim czasie pomógł mi przyswoić o wiele więcej wiedzy niż mi przekazano w poprzedniej szkole. Jeśli robić prawko to tylko z OSK Tomasz Matkowski - Wynik mówi sam za siebie,egzamin zdany za pierwszym podejściem
Bardzo dziekuje

(133) Damian
19 lipiec 2019 13:35

Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem, zdecydowanie polecam.

(132) Patrycja

Szczerze polecam tę szkołę jestem bardzo zadowolona i pozytywnie zaskoczona. Cierpliwosc i miła atmosfera to priorytet tej szkoły choć pan Tomasz bardzo wymagajacy ,ale to na plus bo dzìęki niemu zdałam egzamin .Jeszcze raz za wszystko dziękuję.

(131) Łukasz

Polecam szkołę, miła atmosfera i profesjonalne podejście do nauczania.

(130) Michał

Polecam tę szkołę. Instruktorzy świetnie tłumaczą. Zdane za pierwszym razem

(129) Kamil

Polecam tę szkołę. Miła atmosfera, wymagający instruktorzy którzy potrafią świetnie przygotować do egzaminu. Dopasują terminy do każdego

(128) Joanna
21 listopad 2018 18:12

Serdecznie polecam ! Strasznie obawiałam się egzaminu z teorii i praktyki, bo wcześniej nie miałam żadnego pojęcia o prowadzeniu pojazdu.. najmniejszego pojęcia ... a dzięki Panu Markowi z wąsem, bez wąsa, Pani Ewie i Panu Tomkowi zdałam egzaminy za pierwszym razem, bardzo dziękuję za przygotowanie ;)

(127) Weronika
21 listopad 2018 10:36

Polecam tę szkołę. Instruktorzy pan Marek jeden i drugi mają super podejście, są wymagający ale poskutkowało to bezbłędnie zdanym egzaminem. :)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress