fbpx

Najlepsza szkoła nauki jazdy w Inowrocławiu. Najwyższa zdawalnosć!

Opinie


 Imię *
 Email *
 WWW
 Opinia *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz opinię.
captcha

(138)
>
(138) Mariusz

Wiele szkół jazdy jest w Naszym mieście.Chciał bym polecić Wam Tą,ponieważ instruktorzy wykazują pełen profesjonalizm oraz anielską cierpliwość.Jest to szkoła jazdy,której zależy na tym aby każdy kursant był dobrze przygotowany i zdał egzamin.Nie wierzycie że można zdać prawko za pierwszym razem? ..... Nie zastanawiajcie się dłużej naprawdę warto. POLECAM.

(137) Ula

Zdecydowanie polecam tą szkołę z uwagi na indywidualne podejście do kursanta. Profesjonalizm i cierpliwość to atrybuty instruktorów, pracujących w tej szkole. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdane za 1 razem. Serdecznie dziękuję za to przede Panu Tomkowi Matkowskiemu.

(136) Kasia

Szkoła jazdy, którą mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Bardzo indywidualne podejście do kursanta w każdym wieku. Pełen profesjonalizm w zakresie przekazywania wiedzy teoretycznej i praktycznej! Przystępując do egzaminu kursant wie, że potrafi jeździć! Bardzo dziękuję przede wszystkim za wiarę że potrafię i zdam! Wszystkim bardzo polecam!

(135) Patrycja

Najlepsza szkoła w mieście, polecam!!! Zdane za 1

(134) Magda

Po nie udanym kursie znalazłam się na jazdach doszkalających OSK. Tomasz Matkowski jest wymagającym instruktorem, ale także niezwykle profesjonalnym, cierpliwym, opanowanym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem. W bardzo krótkim czasie pomógł mi przyswoić o wiele więcej wiedzy niż mi przekazano w poprzedniej szkole. Jeśli robić prawko to tylko z OSK Tomasz Matkowski - Wynik mówi sam za siebie,egzamin zdany za pierwszym podejściem
Bardzo dziekuje

(133) Damian
19 lipiec 2019 13:35

Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem, zdecydowanie polecam.

(132) Patrycja

Szczerze polecam tę szkołę jestem bardzo zadowolona i pozytywnie zaskoczona. Cierpliwosc i miła atmosfera to priorytet tej szkoły choć pan Tomasz bardzo wymagajacy ,ale to na plus bo dzìęki niemu zdałam egzamin .Jeszcze raz za wszystko dziękuję.

(131) Łukasz

Polecam szkołę, miła atmosfera i profesjonalne podejście do nauczania.

(130) Michał

Polecam tę szkołę. Instruktorzy świetnie tłumaczą. Zdane za pierwszym razem

(129) Kamil

Polecam tę szkołę. Miła atmosfera, wymagający instruktorzy którzy potrafią świetnie przygotować do egzaminu. Dopasują terminy do każdego

>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress