Opinie


 Imię *
 Email *
 WWW
 Opinia *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz opinię.
captcha

(131)
(51) Filip
12 wrzesieñ 2015 01:35

Swietnie i rzetelne przygotowanie mila atmosfeta 11/10


(50) Agnieszka
8 wrzesieñ 2015 16:06

Jeśli zastanawiasz się gdzie najszybciej zdasz prawko i najlepiej nauczysz się jazdy to nie ma lepszego ośrodka w całym Inie jak OSK Matkowski.
Tak przyjaznej i miłej atmosfery jaka panuje na zajęciach teoretycznych z panią Ewą oraz zajęciach praktycznych z panem Markiem i Panem Tomkiem nie znajdziesz nigdzie. Gorąco polecam.Zdałam za pierwszym razem zarówno teorię jak i praktykę!!!
Dziękuję raz jeszcze całej załodze OSK Matkowski.Jesteście WIELCY!!!


(49) Malwina
4 wrzesieñ 2015 08:24

Chciała bym podziękować osk Matkowski za przygotowanie do egzaminu,Pani Ewo dziękuję za wykłady i przygotowanie do egzaminu z teorii.Szczególne podziękowania śle do pana Marka (z wąsem)za jego super podejście do kursanta za jego spokój i anielską cierpliwość z nim nawet Bydgoszcz nie była straszna polecam go wszystkim którzy obawiają się że sobie jednak nie poradzą z nim naprawdę wszystkiego można się nauczyć Najlepszy instruktor na świecie!!!!!!!!!No i oczywiście dziękuje TOMKOWI za jego jazdę z humorem za dopracowanie wszystkich szczegółów do końca i za parkowanie równoległe tyłem z którym miałam największy problem.Ezamin z teorii i praktyki zdałam za pierwszym razem DZĘKUJE WAM ZA TO BARDZO Polecam wszystkim OSK MATKOWSKI najlepszy ośrodek nauki jazdy super załoga

(48) Jadzia
28 sierpieñ 2015 20:45

Polecam rozpoczynanie kursu u Pana Matkowskiego:) teoria i praktyka jest tłumaczona krok po kroku, zrozumiale a nawet w zabawny sposób. Szkoła idealna pod każdym względem :) Nawet pozwolę sobie napisać że atmosfera rodzinna :) termin jazdy można ustalić o każdej porze, nie ma problemów z dodzwanianiem się. Najlepiej wspominam Pana Marka i Pana Karola dają na prawdę wiele cennych rad, każde skrzyżowanie omówią po kolei i jeśli czujesz się gdzieś niepewnie chętnie wrócą do tego miejsca nawet kilka razy i omówią wszystko tak żebyś zrozumiał i nie popełniał więcej błędów. Teorię zdałam za pierwszym a jazdę za piątym (z własnej głupoty) gdyby nie Pan Marek i Pan Karol tuż przed egzaminem nie dałabym rady :) Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa że mogłam się uczyć ze wspaniałymi ludźmi :* Pozdrawiam wszystkich i dziękuję :*

(47) Agnieszka
25 sierpieñ 2015 12:54

Polecam OSK Matkowski! :) Egzaminy zdane za pierwszym podejściem. Dokładne omówienie zagadnień teoretycznych przez Panią Ewę gwarantuje sukces na pierwszej części egzaminu. Instruktorzy są cierpliwi i wyrozumiali. Dobrze tłumaczą zasady związane z wykonywaniem manewrów na drodze. Nie ma czego się obawiać. :) Ostatnie godziny przejeżdżone pod okiem Pana Tomka dodały mi pewności siebie. Szczególne podziękowania dla Pana Marka, dzięki któremu udało mi się opanować jazdę na placu i drodze. Pozdrawiam cały OSK Matkowski :))

(46) Bartek
24 sierpieñ 2015 18:05

Jeśli chodzi o OSK Matkowski to polecam dosłownie każdemu :D Na zajęciach teoretycznych miła atmosfera a jazdy bezstresowe i wszystko dobrze wytłumaczone ;) Polecam każdemu - ja zdałem wszystko za pierwszym razem :D Dziękuję :D

(45) Magda
20 sierpieñ 2015 20:57

Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem! W szczególności dziękuję mojemu instruktorowi, panu Markowi - za cenne rady, cierpliwość i motywację. Polecam wszystkim szkołę OSK Matkowski. :)

(44) Justyna
17 sierpieñ 2015 10:42

OSK Matkowski to najlepsza szkoła, która profesjonalnie i z uśmiechem przygotuje do zdania egzaminów na prawo jazdy. Bardzo miła atmosfera na wykładach jak i na jazdach! Pani Ewa doskonale przygotowuje do egzaminu teoretycznego, wszystko dokładnie wytłumaczy i odpowie na każde pytania oraz wątpliwości, dzięki czemu bez problemu teorię można zdać na maxa za pierwszym razem :D Instruktorzy natomiast świetnie przygotowują do praktyki.Mają na prawdę dużo cierpliwości, podchodzą indywidualnie do kursanta, wszystko wytłumaczą i nauczą, dzięki czemu egzamin praktyczny nie jest straszny i za pierwszym razem można uzyskać jego pozytywny wynik :) Jestem przykładem osoby, która dzięki tej szkole uzyskała prawo jazdy bez żadnego problemu! Wszystko zawdzięczam Tomkowi i całej jego załodze - bardzo Wam dziękuję! :) Jeśli wybierasz się na kurs, to tylko do OSK MATKOWSKI ! Szczerze polecam! Wszyscy kierowcy, którzy wybrali szkołę Tomka są profesjonalnymi i najlepszymi kierowcami :) Pozdrawiam

(43) Mateusz
31 lipiec 2015 14:44

Bardzo miła atmosfera na wykładach oraz na jazdach. Teoria i praktyka zdane za pierwszym dzięki profesjonalnemu podejściu pani Ewy i instruktorów. Serdecznie polecam ;)

(42) Ewelina
27 lipiec 2015 09:28

Pana Tomka poznałam gdy uczył jeszcze w innym ośrodku szkoleniowym i to z nim odbyłam ponad połowę godzin kursu. Zdecydowanie uważam, że do egzaminu podeszłam w pełni przygotowana dzięki tym godzinom mimo, że za kierownicą usiadłam pierwszy raz na kursie (nowy instruktor po odejściu pana Tomka był raczej świeżakiem). Skutkiem jest egzamin zdany za pierwszym podejściem. Nie miałam okazji podziękować, więc na łamach strony internetowej przesyłam podziękowania i pozdrowienia. Zdecydowanie polecam!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress