Opinie


 Imię *
 Email *
 WWW
 Opinia *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz opinię.
captcha

(131)
(61) Ola
13 grudzieñ 2015 13:58

Gorąco polecam OSK Matkowki !!! Dziękuję pani Ewie za prowadzone wykłady w przyjemnej atmosferze. Również chciałabym podziękować instruktorom jazdy za cierpliwość i wyrozumiałość. Zdane za pierwszym razem. Jeszcze raz dziękuję ;P

(60) Agnieszka
13 grudzieñ 2015 09:04

Polecam!!!

Pełen profesjonalizm,
miła atmosfera,
bardzo ludzkie podejście do kursanta.

Baaardzo dziękuję Pani Ewie i Panu Tomkowi oraz całej ich Załodze za trud i poświęcony czas podczas przygotowywania mnie do egzaminów.

Zdałam za pierwszym razem teorię i praktykę!!!

Jeszcze raz pięknie dziękuję :-)
(59) Waldek
1 grudzieñ 2015 16:41

W 100% polecam OSK Matkowski!!! Dziękuję bardzo za wspaniałe przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Pani Ewa świetnie prowadzi zajęcia teoretyczne i genialnie radzi sobie z organizacją pracy, umawianiem jazd, itp. W każdej chwili można się z p. Ewą skontaktować i rozwiązać trapiący nas problem :-D. Dzięki Pani Ewie teoria zdana za pierwszym razem! Dziękuję! Jeśli chodzi o praktykę, to chciałbym podziękować każdemu z osobna, bo miałem przyjemność jeździć z każdym z instruktorów, ale w szczególności pragnę podziękować p. Paulinie, której w dużej mierze zawdzięczam zdanie części praktycznej za drugim razem! Pani Paulina jest świetnym instruktorem, ma bardzo dobre podejście do kursanta i ogromną umiejętność przekazania ogromu informacji w ciągu zaledwie kilku spotkań. Serdecznie polecam OSK Matkowski i jazdy z p. Pauliną !!! O świetnej atmosferze i wielu innych plusach OSK nie będę wspominał, bo to oczywiste, że pracują tam wspaniali ludzie. Aż można zatęsknić po skończeniu kursu :-D Gorąco pozdrawiam :-D

(58) Edyta
30 listopad 2015 20:13

Jak najbardziej polecam OSK MATKOWSKI !!! ;) Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Dziekuje bardzo! Zdane za pierwszym ;) !

(57) Agata
29 listopad 2015 20:49

Szczerze POLECAM szkołę Tomka Matkowskiego, przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego w 100% . Instruktorzy w OSK Matkowski bardzo profesjonalni, świetne podejście.

Bardzo dziękuję Pani Ewie za wykłady ;) Teoria zdana za pierwszym ;) oraz P.Tomkowi za jazdy ;) Praktyka za pierwszym ;) Bardzo miła atmosfera,dużo humoru i optymizmu ;)
Wyjazd do Bydgoszczy zero stresu :)

Dziękuję :) !!!!
(56) Agata
27 listopad 2015 21:07

Gorąco polecam OSK Matkowski!!! Dziękuję bardzo za świetne przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Pani Ewa wspaniale prowadzi zajęcia teoretyczne. Zwykle mam skłonności do wyłączania się na wykładach, jednak Pani Ewa przekazuje swoją wiedzę w taki sposób, że człowiek od razu wszystko pamięta:) Teoria zdana za pierwszym razem:) Wszyscy instruktorzy bardzo mili,cierpliwi, wszystko dokładnie wytłumaczone, każdy problem rozwiązany:) Praktyczny za pierwszym razem zdany:) POLECAM JESZCZE RAZ!!!! Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy!!!

(55) Justyna
27 listopad 2015 09:41

Najlepsza szkoła jazdy, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, miła atmosfera, zdane za pierwszym, jeszcze raz dzięki

(54) Emilia
19 listopad 2015 16:11

Wielkie podziękowania dla pani Ewy za wykłady z teorii, dla p. Karola za jazdę po Bydgoszczy i przede wszystkim dla pana Tomka - za każdą poświęconą godzinę, bezstresową atmosferę, cierpliwość i wyrozumiałość. Polecam OSK Matkowski, indywidualne podejście do kursanta, dobre przygotowanie. Teoria i praktyka zdana za pierwszym podejściem! :)

(53) Mariusz
5 pa¼dziernik 2015 21:01

Szkoła Nauki Jazdy jak marzenie, Bardzo dziękuję Pani EWIE za profesjonalne przeprowadzenie wykładów z teorii. Bardzo wielkie podziękowania dla TOMKA - " Stary" bez Ciebie nie dał był rady, dziękuje Tobie za czas który mi poświęciłeś za super podpowiedzi, które mi pomogły zdać egzamin z jazdy za pierwszym razem !!!!!!!!!!! Jesteś WIELKI !!!!!! Pragnę również podziękować Paulinie ( byłem z nią na jeżdzie w Bydgoszczy Super Instruktorka !!!!!!!!!!!) oraz panu Markowi bardzo dużo mnie nauczył. Dziękuje Panu Serdecznie :-) POZDRAWIAM GORĄCO. I Bez Żadnej ściemy naprawdę bardzo,bardzo ale to BARDZO gorąco polecam Tą Szkołę jazdy dla tych co się wahają. Zapewniam jest SUPER. :-) Egzamin teoretyczny oczywiście też zdałem za 1 razem.

(52) Angelika
17 wrzesieñ 2015 19:36

Chcialabym podziekowac szkole OSK Matkowski za przygotowanie do egzaminu, podziekowanie dla pani Ewy za wyklady teorii.Szczegolne podziekowania dla pana Tomka za super podejscie do kursanta i za dokladne wytlumaczenie. Goraco polecam, zdałam za druga razą.Jeszcze raz dziekuje calej załodze Osk Matkowski :-) i pozdrawiam :-)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress