Opinie


 Imię *
 Email *
 WWW
 Opinia *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz opinię.
captcha

(131)
(71) Kuba
10 luty 2016 15:11

Profesjonalna szkoła jazdy ! Indywidualne podejście do kursanta, świetna atmosfera i co najważniejsze perfekcyjne przygotowanie do egzaminów ! Serdecznie polecam ! :)

(70) Monia
8 luty 2016 15:57

Baaardzo gorąco polecam! Teoria zdana za drugim razem, praktyka za pierwszym.
Bardzo dziękuję każdemu z osobna z OSK Matkowski, nigdy przedtem nie siedziałam za kierownicą, a dzięki instruktorom przełamałam pewien strach i nauczyłam się zachowywać za kółkiem. Dziękuje Pani Ewie za dobre przygotowanie do teorii i jazdy, dziękuję za wykłady prowadzone w miłej atmosferze, oraz Panu Tomkowi za ostatnie godziny powtórek i za cierpliwość. Jeszcze raz dziękuję i POLECAM!

(69) Asia
1 luty 2016 18:41

Pragnę polecić OSK MATKOWSKI. Zarówno egzamin teoretyczny oraz praktyczny zdałam za pierwszym razem! Wszystko to wpływ skrupulatnej pracy Pani Ewy podczas przekazywania wiedzy podczas wykładów oraz instruktorom podczas jazd. Dają z siebie 100%, by przygotować kursantów do egzaminu państwowego jak najlepiej się. Pełna kultura, profesjonalizm i zaangażowanie. Dziękuje OSK MATKOWSKI!

(68) Jowita
27 styczeñ 2016 13:02

Chciałabym bardzo podziękować za przygotowanie do testów Pani Ewie oraz instruktorom za fachowe podejście do praktyki :-)
GORĄCO POLECAM OSK MATKOWSKI. Instruktorzy mają bardzo dobre podejście do kursantów, nauka odbywa się w miłej atmosferze, podkreślam iż zależy im na tym,aby kursanci byli bardzo dobrze przygotowani do egzaminu państwowego i wkładają w to dużo pracy i uwagi. NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY!


(67) Madzia
26 styczeñ 2016 10:30

Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem. Dziękuję pani Paulinie za cierpliwość profesjonalizm i milą atmosferę także dziękuję panu Karolowi wyjazd do Bydgoszczy byl bez stresu i pani Ewie za wykłady :)

(66) iwona
23 styczeñ 2016 20:12

Bardzo gorąco polecam! Najlepsza szkoła nauki jazdy. Dziękuję całej ekipie OSK Matkowski i wszystkim z osobna ponieważ wszyscy są bardzo profesjonalni i wyrozumiali. Dziękuję panie Tomku , że to co kiedyś bylo dla mnie niemożliwe stało się realne i prawdziwe. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ

(65) Daniel
23 styczeñ 2016 09:56

Bardzo gorąco polecam.Wspaniała atmosfera sympatyczni instruktorzy.Wszystko zdane za pierwszym razem 100%przygotowania.Serdecznie dziekuje całej ekipie OSK Matkowski.Najlepsza szkoła jazdy dla mnie numer 1.Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam całą ekipę OSK Matkowski

(64) Joanna
21 styczeñ 2016 22:05

Gorąco polecam !!! egazmin zdany za pierwszym razem :-) Profesjonalne podejście do tematu , a wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze !

(63) Beata
31 grudzieñ 2015 09:39

Jeszcze raz chciałam podziękować gorąco całej wspanialej ekipie OSK Matkowski . Nauka teoretyczna i jazda przekazana w miłej i przyjaznej atmosferze w 100% przygotowująca do egzaminów.
Szczerze polecam!!!!!!!!!


(62) Michał
21 grudzieñ 2015 23:47

super polecam z takimi ludźmi wszystkiego się człowiek nauczy rewelacyjna współpraca .Zdane za pierwszym teoria i praktyka pozdrawiam całą ekipę osk Matkowski

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress