Opinie


 Imię *
 Email *
 WWW
 Opinia *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz opinię.
captcha

(131)
(91) Hubert
19 pa¼dziernik 2016 18:46

Zdane za pierwszym, polecam!

(90) Ola
5 pa¼dziernik 2016 21:12

Naprawdę gorąco polecam OSK Matkowski. Teoria i praktyka zdana za pierwszym! A wszystko to, dzięki wspaniałym instruktorom oraz ich zaangażowaniu. Wielkie dzięki dla Pana Tomka, Karola i przede wszystkim Pana Marka (bez wąsa) który wykazał się ogromną cierpliwością i nieustannie zwracał uwagę na istotne kwestie ruchu drogowego.
Super podejście do kursanta, jak i atmosfera- polecam!!!

(89) Anna
20 wrzesieñ 2016 09:44

OSK Matkowski - szkoła godna polecenia ! Przygotowanie teoretyczne - wszystko tłumaczone w sposób zrozumiały , tak że brak problemu z egzaminem. Pod względem praktycznym każdy z instruktorów bardzo sympatyczny , na spokojnie wytłumaczył każdą czynność ! Pełen profesjonalizm! serdeczne dziękuję za przygotowanie i pozdrawiam !

(88) Agnieszka
31 sierpieñ 2016 09:26

Polecam OSK Matkowski! Przy braku orientacji w terenie i myleniu poleceń prawa-lewa egzamin był prościzną po takim kursie. Zdany za pierwszym razem. Fachowo, rzeczowo i sympatycznie. Dzięki!

(87) Piotr
25 sierpieñ 2016 18:44

Najlepsza szkoła jazdy! Profesjonalne przygotowanie kursanta do egzaminu. Miła, serdeczna i rodzinna atmosfera. Egzamin zdany za pierwszym razem. Gorąco polecam

(86) Karolina
22 sierpieñ 2016 11:56

Jestem świeżo upieczonym kierowcą, dzięki tej szkole. Jest to najlepsza szkoła jazdy! Pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie wszystkich pracowników!! Wybór tej szkoły to bardzo dobra decyzja! :D

(85) Patrycja
21 sierpieñ 2016 18:37

Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem.
Najlepsza szkoła jazdy!!
Wszystko na 5+

(84) Kinga
25 lipiec 2016 22:07

Z czystym sumieniem polecam, teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. super podejscie i atmosfera!!

(83) Tomek
17 czerwiec 2016 19:49

Polecam!
Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany "za pierwszym razem"! Podziękowania dla Pani Ewy za przygotowanie do egzaminu teoretycznego, oraz podziękowania dla instruktorów za przygotowanie do egzaminu praktycznego tj.Pana Tomka, Marka (bez wąsa) i Pana Marka (z wąsem) :)

(82) Izabela
23 maj 2016 21:45

Bardzo chciałabym polecić szkołę OSK Matkowski, gdyż dzięki profesjonalnemu podejściu do kursanta i realizowanego kursu udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem i dołączyć w szybkim czasie do grona kierowców. Dziękuję Panu Markowi (bez wąsa) za naprawdę super podejście do mojej osoby i wielką cierpliwość, a także za zwracanie uwagi na błędy oraz tłumaczenie bez końca zasad ruchu drogowego. Bardzo także chcę podziękować właścicielowi szkoły Panu Tomkowi Matkowskiemu za profesjonalne podejście do swojej pracy. Pan Tomek posiada wielkie doświadczenie w swojej pracy, jest bardzo skrupulatny i profesjonalnie podchodzi do kursanta. Pan Tomek jest bardzo oddany swojej pracy i bardzo dobrze przygotowany do realizowanych czynności, potrafi zwrócić uwagę na wiele szczegółów w trakcie nauki jazdy, nawet "najdrobniejszych", ale to z kolei bardzo się przydaje również na egzaminie, sama tego doświadczyłam. Dzięki konkretnemu podejściu i profesjonalnej ocenie mojego przygotowanie do egzaminu udało mi się zdać egzamin praktyczny bardzo dobrze. Wymagania stawiane przez Pana Tomka sprawiły, że do egzaminu byłam przygotowane perfekcyjnie. Szkoła godna polecenia! Dziękuję także Pani Ewie za sympatyczne podejście do kursantów! I jeszcze raz gorąco polecam!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress