Opinie


 Imię *
 Email *
 WWW
 Opinia *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz opinię.
captcha

(136)
(36) Patryk
2 czerwiec 2015 18:08

Przyznam się, że miałem nie mały problem ze zdaniem prawa jazdy i przez kilka szkół jazdy w karierze się przewinąłem... OSK Matkowski nie kłamie reklamując, że z nimi nowa teoria nie jest straszna. Bardzo rzetelnie prowadzone wykłady przez panią Ewę w zasadzie gwarantują jej zdanie (mi udało się zdać bezbłędnie już za pierwszym razem). Godziny jazdy też super, instruktorzy dokładnie tłumaczą każdy błąd kursanta i ćwiczą z nim manewr, który sprawia problem, aż zostanie wyszlifowany do perfekcji.
Polecam i pozdrawiam instruktora Marka, to prawdziwy przyjaciel kursanta, z nim jazda jest bezstresowa.

(35) Kuba
24 maj 2015 21:30

Wielkie Podziękowania dla całej obsady OSK MATKOWSKI za świetne przygotowanie teoretyczne i praktyczne . Dlatego zdałem za PIERWSZYM . Miła atmosfera . Polecam

(34) Asia
13 maj 2015 20:55

Zdałam za pierwszym razem, co jest zasługą dużego zaangażowania instruktorów w naukę kursantów, dobrego podejścia i atmosfery jaka panuje na zajęciach, polecam!

(33) Michał
13 maj 2015 17:41

Przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście, zdane za pierwszym :) Polecam :)

(32) Mateusz
20 kwiecieñ 2015 22:34

Polecam serdecznie szkołę jazdy OSK Matkowski! Bardzo dobre podejście do kursanta co owocuję w zdanie egzaminu teorotycznego jak i praktycznego :) pozdrawiam i polecam w skali od 1-10 daję 10!

(31) Emilia
20 kwiecieñ 2015 11:49

Chciałabym serdecznie polecić szkole Osk Matkowski za to ze to co robi robi w 100% najlepiej jak tylko potrafi , dziękuje pani Ewie za lekcje teorii które były wyczerpujące i przygotowały do egzaminu teoretycznego na piątkę , panom Markom za naukę, zrozumienie i morze cierpliwości które okazywali za każdym razem ;) Tomkowi za to ze potrafi wszystko wytłumaczyć tak aby pozniej było tylko lepiej ! ;) jak zdawać prawko to tylko w tym ośrodku !!! Dziękuje jeszcze raz za wszystko ;)

(30) Denisa
17 kwiecieñ 2015 08:28

Specjalne podziękowania dla OSK Matkowski​ za świetne przygotowanie teoretyczne i praktyczne, które zwieńczyło zdanie tych egzaminów za 1 razem !!!
Dla Pani Ewy - za wytłumaczenie teorii i świetne wykłady.
Dla Pana Tomka - za pierwsze godziny jazdy.
Dla Pana Marka - za cierpliwość i profesjonalne podejście do kursanta.
Bardzo będzie mi brakowało tych wykładów i lekcji jazdy.
Po prostu za wszystko bardzo Państwu dziękuję :)
DLA PRZYSZŁYCH KANDYDATÓW NA KIEROWCÓW - SERDECZNIE POLECAM OSK MATKOWSKI - ZDASZ ZA PIERWSZYM RAZEM :D :)

(29) Natalia
16 kwiecieñ 2015 13:13

Chciałabym bardzo serdecznie polecić tę szkołę jazdy i podziękować za świetne przygotowanie do egzaminu. Dziękuję Pani Ewie za perfekcyjne przygotowanie do egzaminu teoretycznego, za udzielenie odpowiedzi na każde pytanie. Co do instruktorów, to muszę przyznać, że nigdy w życiu nie widziałam bardziej cierpliwych osób :D Profesjonalne podejście do pracy, wyjaśnianie każdych wątpliwości i świetne przygotowanie do egzaminu praktycznego. Co więcej, super organizacja i genialna atmosfera. Dziś zdałam za pierwszym razem i choć bardzo się z tego powodu cieszę, to muszę przyznać, że będzie mi brakowało jazd :D POLECAM!!!!

(28) Kacper
10 kwiecieñ 2015 15:53

Zarówno wykłady jak i jazdy przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Instruktorzy to prawdziwi profesjonaliści, są cierpliwi, dokładni, spokojni, do każdego kursanta podchodzą indywidualnie,
Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem. Gorąco polecam oraz pozdrawiam cały zespół OSK Matkowski :)

(27) Krzysztof
8 kwiecieñ 2015 19:37

Serdecznie zapraszam do szkoły jazdy. Ogromne zainteresowanie instruktorów oraz wykładowców kursantami. Świetna atmosfera , serdecznie zapraszam i pozdrawiam

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress